1989 yılında futbol kulübü olarak kurulan Albayrak Spor, 2013-2014 yıllarında bünyesine yeni branşlar ekleyerek federasyonların onayını almıştır. Albayrak Spor Kulübü, bugün futbolun yanı sıra karate, badminton, atletizm, güreş, okçuluk, judo, masa tenisi, tenis, yüzme, tekvando gibi geleneksel ve modern spor dallarında da hizmet vermektedir.

1000’i aşkın başarılı amatör sporcuyu bünyesinde barındıran Albayrak Spor, ahlaklı, şuurlu, milletine ve Türk sporuna faydalı sağlam bireyler yetiştirmeyi vizyon olarak belirlemiş ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürmektedir.

Albayrak Spor Futbol Kulübü, Süper Amatör Lig’de mücadele vermekte ve her yıl yeni başarılar kazanarak grafiğini yükseltmektedir. Alt yaş kategorilerinden U-12 takımı ise başarılı sonuçlarla geleceğe dair ümit vaat etmektedir.

Karate, badminton, atletizm, güreş, okçuluk, judo, masa tenisi ve tenis branşlarında da lisanslı sporcularla, liglerde, yerel ve ulusal şampiyonalarda mücadele verilmektedir. Bu branşların çeşitli kategorilerde dereceleri ve kupaları bulunmaktadır.