KADEME

2011 yılında, Albayrak Holding’in bünyesinde faaliyetlerine başlayan Kademe A.Ş. Konya organize sanayi bölgesinde 1.000.000 m²’lik arazi üzerinde 20.000 m²’lik kapalı alanda; kompakt, vakumlu ve çekilir tip yol süpürme araçları, dezenfektan ve sterilizasyon araçları, hidrolik sıkıştırmalı çöp kasası, hooklift, konteyner yıkama aracı, su tankeri – arazöz, vidanjör, kombine kanal açma makinesi, çeşitli tip platform, ağaç sökme makinesi, treyler ve kompost makinesi üretimleri ile sektörün en geniş ürün gamını oluşturmaktadır.

Albayrak kurum kültürü ve uluslararası kalite anlayışı çerçevesinde müşteri beklentileri ötesinde değer oluşturarak ürün ve hizmet sunan, dürüstlüğe ve satış sonrası memnuniyete büyük önem veren, dış piyasalara açık, araç üstü ekipmanları imalatında öncü uluslararası bir kuruluş olma misyonunu benimseyen Kademe A.Ş., vizyon olarak ise koşulsuz bir şekilde müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve dünyada “lider firma” konumuna erişmeyi kendine ana hedef olarak belirlemiştir.

Bünyesindeki üstün mühendislik bilgisi bulunan uzman personeli ile sektör ihtiyaçlarını iyi analiz ederek öncü ve yenilikçi yaklaşım doğrultusunda, ileri teknolojinin sunduğu imkânları üretim süreçlerine en üst düzeyde aktararak ürün gamını genişletmeyi, yurtiçi pazarın yanı sıra ihracat yaptığı ülkelerdeki konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Kademe, güçlü AR-GE departmanı ile, her siparişin yeni bir tasarımı gerekli kılabildiği sektörde, değişik marka ve tipte araçlar üzerine, ekipman tasarlama ve üretebilme imkanı sunmaktadır.

İmalat ve satış sonrası servis desteği ile sektöründe lider konumda bulunan Kademe, ISO 9001 kalite standartlarında imalatını gerçekleştirdiği ürünler için CE belgesi de alarak, kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirmektedir.

www.kademe.com.tr