albayrak kariyer

Albayrak Grubu olarak 1952’den beri en büyük hayalimiz; ekonomisi daha büyük, refah düzeyi daha yüksek bir Türkiye olmak için çalışmaktır.

Çalışmalarımızı sürdürürken en önemli desteğimiz ise, bu ülkenin insan kaynağına duyduğumuz güvendir. Hangi sektörde ve hangi konumda olursa olsun; başarılı olmayı sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de isteyen insanlarla çalışmayı prensip edinmekteyiz.

Türkiye’nin köklü ve güçlü şirketlerinden biri olan Albayrak Grubu, yolculuğuna inşaat sektörü ile başlayarak; sanayi, turizm, lojistik, hizmet ve medya sektörlerinde istikrarlı bir şekilde faaliyet gösteren 30’dan fazla şirketiyle ve 13.000’i geçen çalışanıyla iş dünyasının en güvenilir gruplarından biri olmaya devam etmektedir.

Yeniliğe açık ve temel değerlerini özümsemiş kadrolarıyla içinde bulunduğu sektörlere kılavuzluk eden, başarılı stratejileriyle ürün ve hizmet kalitesini daima arttırmayı hedefleyen, yurt içindeki faaliyetlerini yurt dışına da taşıyan, milli ve manevi değerlerine temelden bağlı bir şirket olmakla beraber, sektördeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yakından takip eden şirketimiz, teknolojinin gelişimine uyumlu olarak ürün ve hizmetlerini sunmaya ve Türkiye ekonomisine büyük katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Yarım asırdan fazladır vizyonumuzu sürekli geliştirerek başardıklarımız, şimdi bize daha fazlasını başarma sorumluluğu yüklüyor ve hayallerimize yakınlaştırıyor.

Ben de bu sorumluluğu paylaşmaya hazırım.” diyorsanız; gelin, hep birlikte Albayrak Grubu bünyesinde en büyük hayalimizi başarmak için çalışalım.

Kariyer.net üzerinden açık ilanlarımızı görüntüleyebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Secretcv üzerinden açık ilanlarımızı görüntüleyebilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.