ALBAYRAK KARİYER
Çalışanlarımız En Önemli Gücümüz...
70 yıldır Türkiye’nin gücüne güç katıyoruz.
Kendinizi Geliştirirken Büyük Değişime Öncülük Edin
Çalışmalarımızı sürdürürken en önemli desteğimiz ise, bu ülkenin insan kaynağına duyduğumuz güvendir. Hangi sektörde ve hangi konumda olursa olsun; başarılı olmayı sadece kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de isteyen insanlarla çalışmayı prensip edinmekteyiz.
“Önce İnsan” ilkemiz doğrultusunda
Temel Değerlerimiz
01
Millî ve Manevî Değerler:
Ülkemizin birliği, inanç, gelenek ve kültürümüzün yaşaması adına millî ve manevî değerlerimizi bilir, uygular ve toplumda da benimsenmeleri için örnek olma sorumluluğunu taşırız.
02
Mülk ve Rızk:
Mülkün Allah’a ait olduğu ve rızkın da O’ndan geldiği inancıyla, faaliyetlerimizde helal kazanç düsturunu benimser, kardeşlik dayanışması içerisinde çalışırız.
03
İnsana ve Emeğe Değer:
Her faaliyetimizi anlamlı kılan insana, Albayrak Grubu ve tüm insanlık için sarf ettiği değerli emeklerine saygı duyarız. İnsanı en önemli değerimiz ve paydaşımız olarak görürüz.
04
Adalet ve Hakkaniyet:
Kurumumuzun, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin, kamunun ve çevrenin haklarını sorumluluk anlayışıyla gözetiriz. Faaliyetlerimizi tüm tarafların haklarını gözetme üzerine inşa ederiz.
05
Müşteri Memnuniyeti:
Ürün ve hizmetlerimizin şekillenmesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve uzun vadeli memnuniyetlerini temel alırız; isteklerine, önerilerine, şikâyetlerine odaklanarak, müşterilerimize hızlı, pratik, kalıcı ve güven veren çözümler sunarız.
06
Kalite ve Süreç Odaklılık:
Ürün ve hizmet kalitemizi her zaman beklentilerin üzerinde tutmak için kalite sistemleri ve uluslararası standartları takip ederiz. Kalitemizi oluşturan süreçlerimizi sistemli şekilde ele alıp güncelleyerek, kalitede yüksek standardı sağlamayı hedefleriz.
07
Değişime Açıklık ve Yenilikçilik:
Değişim sürecini, planlı ve sistemli bir şekilde, önleyici yaklaşım prensibiyle yönetir; ulusal ve uluslararası gelişmeler, müşteri beklentileri ve kurumsal ihtiyaçlarımız doğrultusunda yeni ve farklı çözümler sunmaya odaklanırız.