VOGEL SPOR TEKSTİL

VOGEL SPOR TEKSTİL
2000 yılında tekstil sektöründe orta ölçekli kamuflaj kumaş alım-satımıyla güvenlik kuvvetlerinde çalışan personele yenilikler getirerek tekstil sektörünün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulan Vogel Spor Tekstil, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, üretkenlik, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek tekstil ve ayakkabı dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Vogel Spor Tekstil, outdoor bot, outdoor giyim, askerî bot, askerî giyim, askerî polar, asker montu, tactical tişört ve gömlek, tactical pantolon, kamuflaj üniforma ve combat, çanta, hücum yeleği, kemer, palaska, termal içlik, iş güvenliği ayakkabısı ve tactical aksesuarların hem üretim hem yurtiçi ve yurtdışı satışını yapmaktadır.

Yılların birikimiyle tekstil sektöründe hizmet veren Vogel Spor Tekstil, yeni yapılanmasıyla birlikte ürün gamını genişleterek askeri giyimin her alanında faaliyet gösteren bir şirket haline gelmiştir. Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden Vogel Spor Tekstil, güçlü idari ve mali birikimiyle sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Vogel Spor Tekstil’in 2020 yılı sonu itibariyle Balıkesir’de üretim tesisi, İstanbul’da ofisi ve Türkiye’nin birçok şehrinde ise bayileri bulunmaktadır.