1952’den bu yana Albayrak’ın birleşmesinin en büyük hayali, daha gelişmiş bir ekonomiye ve daha yüksek bir yaşam standardına sahip Türkiye’nin yararına çalışmaktır.

Çalışmalarımızda en önemli desteğimiz bu ülkenin insan kaynağına duyduğumuz güvendir. Çalışma alanı veya pozisyonu ne olursa olsun, temelde yalnızca kendisi ve şirketi için değil, ülkesi için de başarılı olmak isteyen kişilerle çalışıyoruz.

Türkiye’nin tanınmış ve etkili şirketlerinden biri olarak, 50’ye yakın firma ve yayının yanı sıra sürekli olarak sanayi, turizm, lojistik sektörlerinde çalışan 10.000’den fazla çalışanı bünyesinde barındıran inşaat sektöründe yolculuğuna başlayan Albayrak Derneği, hizmetleri ve medya, iş dünyasının en güvenilir holdinglerinden biri olmaya devam ediyor.

Her sektörde her şeyin yeniliğe açık ve temel değerleri özümsemiş çalışanlar tarafından yönetilmesi sayesinde; başarılı stratejilerle ürün ve hizmet kalitesini artırmaya çalışmak; yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerin denkliği; Sektörün gelişimini ve pazar gerekliliklerini yakından takip eden şirketimiz, ulusal ve manevi değerlere bağlı olmasına rağmen, teknoloji geliştirme düzeyine uygun ürün ve hizmetleri sunmaya ve sektörün gelişimine büyük katkı sağlamaya devam etmektedir. Türkiye ekonomisi.

70 yıldır elde ettiğimiz başarılar ve Vizyonumuzun gelişimi, daha da büyük başarılar için çaba gösterme sorumluluğunu yüklüyor ve bizi hayallerimize yaklaştırıyor.

Ben bu sorumluluğu paylaşmaya hazırım diyorsanız gelin Albayrak derneği çerçevesinde en önemli hayalimizi gerçekleştirmek için birlikte çalışalım.

Mevcut açık pozisyonlarımızı kariyer.net ve secretcv.com üzerinden inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

İletişim ve özgeçmiş için: ik@albayrak.com.tr

Человеческие ресурсы
Во всех компаниях холдинга человеческие ресурсы рассматриваются как «ценность» и превращаются стратегических партнеров. Демонстрируя равный, честный и справедливый подход ко всем сотрудникам, создается безопасная, мирная и здоровая рабочая среда, направленная на повышение уровня успеха и приверженности.
Поиск талантов
Следование Миссии «поиска талантов», заключающейся в привлечении наиболее подходящих кандидатов, которые продемонстрируют наилучшие результаты, раскрыв их истинное дарование, преданных стратегии и культуре организации, является одной из наиболее важных стратегий найма.
Трудоустройство молодежи
Вдохновляемое боевым духом молодежи, их открытостью к технологиям, цифровизации и изменениям, трудоустройство молодежи всегда находится в центре внимания.
Скрытая сила
В определенные периоды в процессе найма проводится множество программ по поиску талантов для выявления дарований среди молодежи. Людям с компетенциями, необходимыми для работы (знания, умения, поведение и т.п.), предоставляются равные возможности. Для работы в компании привлекаются таланты, способные принять ценности компании и адаптироваться к ним, обладающие необходимыми навыками, открытые для изменений и развития, подходящие для командной работы и сотрудничества. Профессиональные методы и инструменты измерения и оценки компетенций кандидатов постоянно обновляются и развиваются.