PLATFORM TURİZM

PLATFORM TURİZM
Personel taşımacılığı ve filo kiralama alanlarında faaliyet göstermek üzere 2002 yılında kurulan Platform A.Ş., ilerleyen yıllarda faaliyet kapsamını genişleterek yurt içinde ve yurt dışında büyük başarılara imza atmış, ülke kalkınmasına katkı sağlayan hizmet şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Platform A.Ş., personel ve öğrenci taşımacılığı, filo kiralama, iş makinesi ve özel donanımlı araç kiralama, kültürel amaçlı gezi organizasyonları, seyahat acentesi işletmeciliği, gıda nakliye ve dağıtım hizmetleri, yurt dışında metrobüs ve toplu taşımacılık hizmetleri, personel destek hizmetleri (zabıta, temizlik ve güvenlik) ve mesire yeri işletmeciliği gibi hizmet sektörünün birçok alanında faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu günden bu yana yurt içinde ve dışında rekabet gücünü artırmak için teknoloji ve bilgi birikimine yatırım yapmaya önem veren Platform A.Ş., profesyonel çalışanları, tam donanımlı altyapısı ve kusursuz iletişim ağıyla çağa ayak uydurmuştur. Bu kapsamda yurtdışı yatırım faaliyetlerine özel önem gösteren Platform, Pakistan’ın Lahor, Ravalpindi ve İslamabad şehirlerinde metrobüs hattını, Lahor şehrinde “A Cab” taksi araçlarını, Gine’nin başkenti Conakry’de 28 km’lik otobüs işletmesini gerçekleştirmektedir. “Pakistan’ın en güvenli ve en büyük taşıma şirketi” unvanını da taşımaktadır.

Hizmette en üstün kalite anlayışını benimseyen Platform A.Ş., 1.300 çalışan istihdamıyla ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmektedir.