Birun Hotel

Birun Hotel
İstanbul’un Adalar ilçesini oluşturan 9 adadan biri olan, Albayrak Grubu’nun işletmesini devraldığı, eski adıyla Yassıada, yeni adıyla Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nda yer alan Birun Hotel, misafirlerine şehrin bir parçası ancak stresinden uzak, doğa ve tarihle iç içe geçmiş bir deneyim sunuyor.

Birun Hotel, Türk insanının konukseverliğinden aldığı ilham ile tarih ve doğayı bir araya getiriyor. 74 delüks oda, 2 engelli odası, 6 tek yatak odalı süit, 36 aile süiti, 2 junior süit, 1 kraliyet süiti ve 2 kral dairesiyle toplamda 123 farklı odaya sahip Birun, her biri son teknoloji ürünü teçhizatla donatılmış 1 balo salonu, 5 toplantı odası ve 600 kişilik Kongre Merkezi’ni bünyesinde bulundurarak hem iş hem de özel hayatınız için eşsiz fırsatlar sunuyor.

Kongre ve balo salonlarında gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için sunulan simultane tercüme hizmeti, yüksek hızlı ve kesintisiz internet, son teknoloji ürünü görsel ve işitsel ekipmanlar, özel sunumlar için teknik destek ve her türlü ihtiyaca yanıt verecek ses sistemi ile iş hayatınızı profesyonel bir hizmetle buluşturuyor.

Birun Hotel; 24 saat ön büro hizmeti ve oda servisi, Selçuklu mimarisinden ilhamını alan Akasha Spa ve hamam, kapalı havuz, fitness center, çamaşırhane ve kuru temizleme, concierge hizmetleri, doktor & hemşire hizmetleri ve yemek deneyimini yeniden tanımlayan restoranlarıyla misafirlerine özel imkânların kapılarını aralıyor.

Zirvelerden galalara, atölye deneyimlerinden özel gün etkinliklerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan Birun Hotel, güler yüzlü ve kusursuz hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimizi; bir deniz uzakta, eşsiz bir kaçış için bekliyor.