BİRLİKTE DAĞITIM

BİRLİKTE DAĞITIM
Birlikte Dağıtım, günlük yayınlanan ulusal ve yerel gazeteleri abonelerine ulaştırmak amacıyla 1999 yılında kurulmuştur. Başlangıçta tek bir gazete dağıtımını yapmaktayken birkaç yıl içinde ulusal ve bölgesel ölçekte yayınlanan diğer gazetelerin abonelerine de dağıtım hizmeti vermeye başlamıştır.

Aynı zamanda aylık ve haftalık yayınlanan dergi dağıtımları, davetiye, takvim gibi kişiye özel teslimatlı ürünlerin de dağıtımını yapmaktadır. Türkiye genelinde 750 uzman motorize dağıtım personeliyle dağıtım hizmeti vermekte olan Birlikte Dağıtım, global ölçekte bir firma olmayı başarmış ve dünyanın her yerine dağıtım faaliyetlerini aksatmadan gerçekleştirmektedir.

Son yıllarda dağıtıcı rolünün yanı sıra yaptığı yatırımlarla satış ve pazarlama alanında da adından söz ettirmeye başaran Birlikte Dağıtım, e-ticaret ve sanal pazar atılımlarıyla daha modernize şekilde pazarlama stratejilerini geliştirmiş ve özellikle kitap satışı alanında bir marka haline gelmiştir.

Tüm süreçler kapsamında kurduğu “çağrı merkezi” sistemiyle ileri teknoloji kullanarak yasal uygunluklara tam bağlı şekilde Türkiye’nin her yerinde firmalara halkla ilişkiler, satış ve pazarlama hizmeti ve desteği sunmaktadır.

Başlattığı yeni yatırım ve projeleriyle, başlangıçta “Gazete Dağıtımı” olan sloganını, “Kitap, Dergi ve Herşey” olarak değiştirmiştir.